Studio Graficzne Logofabryka

Profesjonalne logo firmowe

Stawiamy na ludzi z pasją do grafiki, którzy przede wszystkim lubią projektować.

W pracy kreatywnej jak tworzenie logo pasja ma kolosalne znaczenie. Jeżeli nie lubisz swojej pracy, nie będziesz dobrym projektantem.

Wykonanie logo

Wierzymy w tę filozofię, dlatego Logofabryka jest tak wyjątkową agencją – zatrudniamy ludzi, którzy z przyjemnością siadają za biurkiem, bo projektowanie logotypów to nie tylko ich praca, ale też hobby. Nasi graficy traktują dzięki temu każdy nowy projekt z taką samą starannością, a dla każdego klienta tworzą jak dla samego siebie. Efektem tego może być tylko bardzo dobre logo.

Naszym zdaniem niezbędne w pracy grafika

Umiejętności
90%
Pasja do grafiki
100%
Otwarta głowa
90%
Cierpliwość
80%

Czemu Wybrać Właśnie Nas

Wiemy, że czas to pieniądz, wiemy, że zależy Ci na czasie. Dlatego mamy zawsze w rezerwie kilku sprawdzonych freelancerów, którzy mogą wspomóc nasz zespół, jeżeli mamy za dużo pracy – dzięki temu projekt swojego logo otrzymasz szybko. Naprawdę szybko, zazwyczaj już następnego dnia po rozpoczęciu realizacji.

Dostarczyć najwyższej klasy logo za możliwie najniższą cenę. My też jeszcze niedawno byliśmy początkującą, niewielką firmą i wiemy jak bardzo liczą się koszta w tej początkowej fazie rozwoju. Dlatego naszą pracę wyceniamy realnie i oferujemy najniższe możliwe ceny oraz sztywny cennik bez dopłat i haczyków.

Nie jesteś dla nas tylko klientem, który ma zapłacić i zostać zapomnianym. Przeciwnie – naprawdę chcielibyśmy pomóc w kreacji wszelkich materiałów graficznych dla Twojej firmy. Dlatego oprócz wykonania loga możemy zaoferować Ci kompleksową obsługę graficzną – ulotki, plakaty, wizytówki, kalendarze, bannery – cokolwiek chcesz, zaprojektujemy dla Ciebie! Zawsze też jesteśmy do dyspozycji, nawet jeżeli po kilku miesiącach/latach będziesz chciał coś zmienić – odezwij się – będziemy mieli Twoje pliki źródłowe

Otrzymasz w pełni edytowalne pliki Twojego logo – chcesz je potem zmieniać u innego grafika lub na innym programie graficznym? Nie ma problemu – na życzenie otrzymasz plik źródłowy logotypu, z którym możesz zrobić co tylko chcesz.

To mówią nasi Klienci

Monika Kaczmarek

Bardzo szybka realizacja, trafne propozycje, ciężko było wybrać, ale po drobnych poprawkach obecne logo, które Logofabryka dla nas wykonała doskonale spełnia nasze oczekiwania.

brand manager Asian Look facebook.com/asianlookPL

Wioletta Dadej

Logo teatru jest świetnie dopasowane – tego właśnie oczekiwaliśmy, a dzieciaki je uwielbiają!

reżyser www.teatrlata.pl

Bartosz „Gemba” Reszela

Logo na propsie – świetnie wygląda na okładce płyty. Dobra robota i oby tak dalej!

Projektowanie Logotypów, Które Zostają Zapamiętane

Nasz cel to kreacja logo, które wzbudzi podziw Twoich klientów