Kreacja Logo? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wpisz swoją wiadomość

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 1. Jak długo potrwa wykonanie mojego logo?
  Staramy się przekazywać projekty klientowi w terminie około 1-2 dni od momentu, kiedy zamówienie trafia do realizacji. W 99% przypadków dotrzymujemy takiego terminu – drobne obsunięcia o około 1-3 dni mogą się zdarzyć, jeżeli mamy naprawdę dużo zamówień – zawsze jednak informujemy mailowo już na etapie przyjmowania zlecenia, że będzie potrzeba więcej czasu.
 2. Co to znaczy, że poprawki są bez limitu? Czy są jakieś ograniczenia?
  Poprawki bez limitu oznaczają, że brak jakichkolwiek ilościowych ograniczeń odnośnie korekt wybranego przez klienta projektu. Nigdy nie powiemy Ci „wyczerpałeś już możliwość dalszych poprawek”. Prosimy jedynie by w miarę możliwości zgłaszać poprawki całymi listami, zamiast pojedynczymi elementami, gdyż każda poprawka realizowana jest na następny dzień, więc im więcej rzeczy poprawimy za jednym razem, tym szybciej uda się zamknąć projekt.
 3. Chciałbym zapłacić kartą – czy jest taka możliwość?
  Tak – dajemy możliwość płatności poprzez PayPal, w który m. in. można zapłacić kartą płatniczą bądź kredytową.
 4. Co jeżeli żadna z propozycji kreacji logo mi się nie spodoba?
  Przede wszystkim sytuacje, w których klientowi nie udaje się wybrać nic z zaproponowanych projektów są bardzo, bardzo sporadyczne – jeżeli podoba Ci się nasze portfolio, jesteśmy pewni, że projekty, które przygotujemy dla Ciebie również przypadną Ci do gustu. W wyjątkowym przypadku, jeśli klient zupełnie nic nie wybierze, to przygotowujemy jeszcze jeden, rezerwowy projekt już po bardzo szczegółowych rozmowach i ustaleniach – pytamy o wiele szczegółów, szukamy wspólnego rozwiązania, dociekamy co klientowi się nie podoba, co podoba, dlaczego się podoba, a dlaczego nie. Generalnie bowiem przy takich projektach klient musi pamiętać, że my chcemy pomóc – nam zależy żeby wyszedł od nas zadowolony, bo świadczymy jeszcze wiele innych usług jak projektowanie stron www, prowadzenie stron na Facebooku, inne usługi graficzne itp. Zadowolony klient często kupuje kolejne usługi właśnie u nas – loga oferujemy tak tanio głównie dlatego, że jest to nasz projekt zapoznawczy z klientem, który często zostaje naszym stałym klientem i współpracuje z nami na wielu innych płaszczyznach.Dodatkowo oferujemy poprawki bez żadnych limitów do pełnego zadowolenia, często więc bazowy projekt po wprowadzeniu poprawek dość mocno różni się od pierwszego draftu, ale po 2-3 seriach poprawek osiągamy to czego klient sobie życzy.

Projektowanie Logotypów, Które Zostają Zapamiętane

Nasz cel to kreacja logo, które wzbudzi podziw Twoich klientów